Prehľad nami dodávaných produktov jednotlivých značiek zameraných na stavbu objektov rôzneho typu - rodinných domov, polyfunkčných objektov, bytových domov, výrobných/skladových hál, ... - informácie o produktoch jednotlivých výrobcov sú dostupné v interaktívnych katalógoch.

 Kliknutím na logo konkrétnej značky otvoríte jej produktový katalóg / cenník v novom okne. Tu si môžete vybrať produkt, ktorý Vás zaujíma, vytlačiť si konkrétnu stránku z katalógu alebo si ju uložiť vo formáte *.pdf. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na mobilnom telefónnom čísle 0903 655 946.

Tehlový program Preklady a tvárnice Murovací materiál
     
Komplexný strešný program Strešná krytina  
     
     
     
     
     
 
     

SME ČLENOM ALIANCIE

KATALÓG MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÝ KATALÓG MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÝ
best dewalt jub    

STAVBA

Kompletný program produktov pre suchú i mokrú stavbu, pre exteriér i interiér, novostavbu alebo rekonštrukciu. Svetové značky a kvalita stavebných materiálov. Viac info nájdete v interaktívnych katalógoch jednotlivých výrobcov materiálov.

VIAC INFO    

ZÁHRADA

Postavili ste dom a tvoríte záhradu, rekonštruujete chodníky a príjazdové cesty alebo oplotenie? Máme pre Vás kvalitné produkty s výborným dizajnom. Viac info nájdete v interaktívnych katalógoch jednotlivých výrobcov doplnkov pre záhradu.

VIAC INFO    

FARBY

Hľadáte farby, laky a ostatné pomocné materiály pre Vašu výmaľbu alebo obnovu pôvodných náterov? Špičkoví výrobcovia a dobré produkty s dlhou životnosťou. Viac info nájdete v interaktívnych katalógoch jednotlivých výrobcov farieb.

VIAC INFO    

NÁRADIE

Náradie pre domácich majstrov a taktiež pre remeselníkov a profesionálov. Od jednoduchých nástrojov až po profesionálne zariadenia. Viac info nájdete v interaktívnom katalógu výrobcu náradia a nástrojov.

VIAC INFO