Na vybrané druhy tovaru sme pre zimné obdobie pripravili zaujímavé zľavy až do výšky -50%, ktoré potešia každého staviteľa, domáceho majstra alebo bežného zákazníka, ktorý potrebuje len niečo vymeniť alebo opraviť vo svojej domácnosti. Stačí sa zastaviť v našich stavebninách a vybrať si. Tešíme sa na Vás!

Dostávajte info o našich akciách ako prví! Stačí sa zaregistrovať k zasielaniu noviniek prostredníctvom nášho NEWSLETTERU vpravo vo formulári "Chcem dostávať NEWSLETTER".

SME ČLENOM ALIANCIE

KATALÓG MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÝ KATALÓG MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÝ
best dewalt jub    

STAVBA

Kompletný program produktov pre suchú i mokrú stavbu, pre exteriér i interiér, novostavbu alebo rekonštrukciu. Svetové značky a kvalita stavebných materiálov. Viac info nájdete v interaktívnych katalógoch jednotlivých výrobcov materiálov.

VIAC INFO    

ZÁHRADA

Postavili ste dom a tvoríte záhradu, rekonštruujete chodníky a príjazdové cesty alebo oplotenie? Máme pre Vás kvalitné produkty s výborným dizajnom. Viac info nájdete v interaktívnych katalógoch jednotlivých výrobcov doplnkov pre záhradu.

VIAC INFO    

FARBY

Hľadáte farby, laky a ostatné pomocné materiály pre Vašu výmaľbu alebo obnovu pôvodných náterov? Špičkoví výrobcovia a dobré produkty s dlhou životnosťou. Viac info nájdete v interaktívnych katalógoch jednotlivých výrobcov farieb.

VIAC INFO    

NÁRADIE

Náradie pre domácich majstrov a taktiež pre remeselníkov a profesionálov. Od jednoduchých nástrojov až po profesionálne zariadenia. Viac info nájdete v interaktívnom katalógu výrobcu náradia a nástrojov.

VIAC INFO